← Wstecz | Drukuj

BRASCO Sp. j. / Oferta z dnia: 17/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk przemysłowy
Miejsce pracy: Helmond, Zwolle / / Holandia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Helmond, Zwolle, Holandia
Nr referencyjny: EP-NL/0419/PR

Obowiązki:

  • Budowa i montaż szaf sterowniczych;

  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych;

  • Prace w zakładach petrochemicznych oraz elektrowniach.

Wymagania

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektronik itp.;

  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Uprawnienia SEP;

  • własny samochód;

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;

  • Mile widziane Certyfikat VCA/SCC oraz numer SOFFI, bądź gotowość do zdania VCA na miejcu w Holandii - klient pokrywa koszt!

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, na warunkach holenderskich;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie netto (na rękę): 15.00- 16.00 EUR/h;

  • Zatrudnienie w/g CAO, dodatki;

  • Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;

  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Dane firmowe

BRASCO Sp. j.