Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

BRASCO Sp. j. / Oferta z dnia: 04/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk okrętowy / Elektryk stoczniowy
Miejsce pracy: Wismar, Stralsund / / Niemcy

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wismar, Stralsund - Niemcy

Nr referencyjny: EO-DE/1119/JE

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznej na łodziach / jachtach;
    układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, ogrzewanie elektryczne, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);
    diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń oraz podzespołów.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie stoczniowe;

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

  • Uprawnienia SEP;

  • Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji;

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • rozpoczęcie projektu: 02.12.2019.

  • umowę na niemieckich warunkach;

  • wynagrodzenie brutto: 14.00 - 16.00 EUR na godzinę;

  • dodatkowo dieta dzienna 20.00 EUR netto na godzinę + darmowe zakwaterowanie.

Dane firmowe

BRASCO Sp. j.