← Wstecz | Drukuj

BRASCO Sp. j. / Oferta z dnia: 26/08/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk budowlany
Miejsce pracy: / Holandia

Opis stanowiska

Ilość wakatów: 10
Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: EL-NL/0719/JE

Obowiązki:

  • montaż i konserwacja instalacji elektrycznych;

  • montaż gniazdek, włączników, oświetlenia;

  • budowa i montaż szaf sterowniczych;

  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Wymagania

Oferujemy:

  • umowa o pracę, na warunkach holenderskich;

  • atrakcyjne wynagrodzenie netto (na rękę): od 12,50 – 13,75 EUR/h

  • zatrudnienie w/g CAO, dodatki;

  • pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;

  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferujemy

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektronik itp.

  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;

  • uprawnienia SEP

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • certyfikat VCA / SCC

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziany własny samochód do dyspozycji

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Dane firmowe

BRASCO Sp. j.