← Wstecz | Drukuj

Bora Wentylacje Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 02/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Ofertowania HVAC / Kosztorysant
Miejsce pracy: BąKowo K. GdańSka / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • analiza projektu, tworzenie przedmiarów,

  • sporządzanie kosztorysów,

  • współpraca z dostawcami, negocjacje, zamawianie materiału,

  • przygotowywanie wniosków materiałowych,

  • uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji odbiorowej.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie wykonawczej,

  • znajomość branży z zakresu instalacji sanitarnych,

  • wykształcenie kierunkowe – inżynieria środowiska,

  • bardzo dobra organizacja pracy, obowiązkowość, skrupulatność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę przy ciekawych tematach.

Dane firmowe

Bora Wentylacje Sp. z o.o.