← Wstecz | Drukuj

Boels Rental Polska / Oferta z dnia: 21/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik Maszyn Budowlanych i Urządzeń
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Oferta pracy jest skierowana do kandydatów nastawionych na długofalową współpracę. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe utrzymanie wynajmowanych maszyn budowlanych i urządzeń. Stanowisko w oddziale firmy w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 114 A.

Zakres obowiązków:

  • Całościowe utrzymanie wynajmowanych maszyn budowlanych i urządzeń,

  • Bieżące naprawy, diagnostyka, konserwacja oraz usuwanie usterek maszyn budowlanych i urządzeń,

  • Wykonywanie okresowych przeglądów,

  • Prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • Przygotowywanie zamówień na części zamienne,

  • Współpraca z innymi oddziałami firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (mechanik) lub pokrewne,

  • Doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych i/lub rolniczych,

  • Znajomość hydrauliki siłowej,

  • Umiejętność interpretacji rysunku technicznego,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Dokładność i samodzielność,

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę,

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,

  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe: dofinansowanie ferii i wakacji, opieka medyczna, korzystne warunki wynajmu maszyn i urządzeń z katalogu firmy, spotkania Wigilijne, urodzinowe upominki, możliwość zaparkowania samochodu pod oddziałem firmy.

  • Pracę w międzynarodowej, finansowo zrównoważonej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

Dane firmowe

Boels Rental Polska