← Wstecz | Drukuj

BlueCollar JobSupply Polska / Oferta z dnia: 25/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Budowlany - Tynkarz Zewnętrzny
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Brovst, Dania

Zakres obowiązków:

Praca w firmie budowlanej świadczącej usługi dla prywatnych klientów jak i przedsiębiorstw. Głównym zadaniem będzie tynkowanie elewacji / zewnętrznych ze wzmocnieniem oraz malowanie gotowej powierzchni.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy:

  • duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

  • organizację kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,

  • wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,

  • wynajem zakwaterowania (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),

  • pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • duża liczba godzin pracy (praca w systemie rotacyjnym),

  • rozpoczęcie pracy od zaraz,

  • praca w systemie rotacyjnym (do uzgodnienia),

  • możliwość długotrwałej współpracy.

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy z tynkowaniem zewnętrznym – warunek konieczny,

  • precyzji i zaangażowania,

  • szybkiej dyspozycyjności do wyjazdu,

  • min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,

  • prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Oferujemy

Wymagane dokumenty:

  • aktualne CV,

  • dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, itp.

Dane firmowe

BlueCollar JobSupply Polska