Biuro Usług Projektowych TEK-projekt / Oferta z dnia: 23/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant / Asystent projektanta konstrukcji
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Projektowanie zaawansowanych technicznie konstrukcji budowlanych

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej

  • Sporządzanie obliczeń statycznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Budownictwo (preferowana specjalność: Konstrukcje Budowlane)

  • Doświadczenie w pracy w środowisku BIM mile widziane (Autodesk Revit, Navisworks)

  • Biegła znajomość programu AutoCAD

  • Umiejętność wydajnego planowania własnego czasu pracy

  • Kreatywność, komunikatywność, dokładność

  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość programów Allplan, Solidworks, Scia Engineer, Robot Structural Analysis będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie

  • Pracę w zespole doświadczonych projektantów

  • Udział w ciekawych projektach z kraju i ze świata

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania

Dane firmowe

Biuro Usług Projektowych TEK-projekt