← Wstecz | Drukuj

Birkas AB / Oferta z dnia: 13/11/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Podwykonawca prac budowlanych
Miejsce pracy: LinköPing / / Szwecja

Opis stanowiska

Firma budowlana ze Szwecji poszukuje polskiego podwykonawcy prac budowlanych na terenie państwa szwedzkiego. Zakres prac to konstrukcje drewniane, tarasy, dachy, tynki, kostka brukowa itp.

Obecnie potrzebna jest jedna ekipa dwu lub trzy osobowa.

Wymagania

  • Własna działalność gospodarcza

  • Doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych na terenie różnych krajów Unii Europejskiej

  • Firma z polski powinna posiadać NIP europejski oraz możliwość uzyskania w polskim ZUS potwierdzonego dokumentu A1

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Roczny kontrakt

Dane firmowe

Birkas AB