Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/11/2020

Stanowisko: Młodszy Kierownik realizacji robót w branży elektrycznej – staż
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Wymagania

Opis stanowiska:

U nas stażysta nie przygląda się pracy starszym kolegom, za to ma realną możliwość:

  • Pod okiem naszych Kierowników brać aktywny udział w pracach serwisowych urządzeń i maszyn przemysłowych na site, nauczyć się wykonywać pomiary, prowadzić prace na obiekcie - zróżnicowane zadania pozwolą mu poznać utrzymanie ruchu od podszewki

  • Nauczyć się pracy z dokumentacją techniczną, pracować biegle z rysunkiem technicznym i schematem elektrycznym

  • Asystować przy prowadzeniu projektów serwisowo-remontowych i modernizacyjnych w branży elektrycznej – brać udział w tworzeniu wycen, kosztorysów, harmonogramów

Kogo szukamy?

  • Absolwentów lub Studentów ostatnich lat studiów o kierunku elektrycznym, AKPIA lub pokrewnym, mających rzetelną wiedzę na temat teoretycznych zagadnień związanych z branżą

  • Osoby dostępnej kilka dni w tygodniu

  • Kandydata który dobrze czuje się w pracy zespołowej, ma proaktywną postawę, jest optymistyczny i chętny do nauki

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E1

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Półroczny płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Dużą dawkę wiedzy zdobywanej w dobrej atmosferze

  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji

Dane firmowe

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.