Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Bico Group Sp.zo.o. / Oferta z dnia: 17/08/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. ofertowania
Miejsce pracy: Warszawa, TargóWek / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Nasz zespół się rozrasta.

Szukamy specjalisty do działu przygotowania inwestycji. Masz doświadczenie? Wiedzę? Zgłoś się do nas!

Twoim zadaniem będzie kompleksowa obsługa postępowań przetargowych od wszczęcia postępowania do podpisania umowy w świetle nowych przepisów.

  • Aktywne monitorowanie rynku pod względem zamówień publicznych (analiza i selekcja ogłoszeń z branży budowlanej ) oraz prywatnych;

  • przygotowanie dokumentacji przetargowej oraz monitorowanie wyników

  • pozyskiwanie specjalistów do przetargów w miarę potrzeby;

  • odpowiedzialność za terminowe składanie ofert;

  • utrzymywanie stałych relacji ze współpracownikami;

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • ścisła współpraca z Zarządem

Wymagania

Wymagania

  • masz minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym przygotowaniu postępowań przetargowych w zamówieniach publicznych ( min. 1 rok w branży budowlanej mile widziane)

  • masz doświadczenie w kontaktach z klientami

  • posiadasz umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • znasz ustawę  Prawo Zamówień Publicznych

  • jesteś zaangażowany/a w pracę

  • jesteś dokładny/a

  • znasz w stopniu bardzo dobrym pakiet MS Office

  • masz Prawo jazdy kat.B

  • działasz w systemie zadaniowym

  • jesteś samodzielny/a

  • jesteś niekarany

  • cechuje Cię wysoki poziom kultury osobistej

  • bez problemu generujesz pomysły, jak zdobyć klienta.

Oferujemy

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w firmie wśród profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, a także formy zatrudnienia

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Pracę przy innowacyjnych projektach

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę od zaraz

Dane firmowe

Bico Group Sp.zo.o.