← Wstecz | Drukuj

BIC Electric Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/03/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Monter dźwigów towarowo-osobowych
Miejsce pracy: lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Dania

Wymagania

Do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • montaż i instalacja dźwigów osobowych i towarowo-osobowych

  • serwis i rozruch dźwigów osobowych i towarowo-osobowych

  • konserwacja i modernizacja dźwigów osobowych i towarowo-osobowych

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu dźwigów osobowych i towarowo-osobowych

  • doświadczenie w montażu, rozruchu dźwigów osobowych i towarowo-osobowych

  • dobra znajomość dokumentacji technicznej dźwigów osobowych

  • uprawnienia SEP E do 1 kV

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracy dla firm podwykonawczych

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • dofinansowanie do szkoleń

Dane firmowe

BIC Electric Sp. z o.o.