← Wstecz | Drukuj

BARTECH / Oferta z dnia: 04/10/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik pracy - Brygadzista
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Kierowanie i nadzór przy realizacji kontraktów w kraju i za granicą

  • Roboty monterskie i instalatorskie, konstrukcje stalowe, łączenie rur - stal i plastik (zgrzewanie i klejenie)

  • Miejsce pracy: POLSKA (region: mazowieckie, świętokrzyskie, małopolskie) - HOLANDIA

Wymagania

  • Znajomość jęz. niemieckiego i/lub angielskiego do komunikacji na budowie i z klientem

  • Holenderskie (VCA)  - będzie dodatkowym atutem

  • Dyspozycyjność - praca wyjazdowa

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 3 000 do 9 000 PLN

Dane firmowe

BARTECH