Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J. / Oferta z dnia: 04/11/2014

Stanowisko: Kierownik Robót - instalacje procesowe i rurociągi przemysłowe
Miejsce pracy: CałA Polska / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzorowanie prac związanych z budową instalacji rurociągowych: technologicznych i procesowych oraz montaży mechanicznych urządzeń

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i organizacyjnych związanych z realizacją prac

  • organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników w tym rozliczanie podległych pracowników z wyznaczonych zadań

  • nadzór nad robotami realizowanymi przez podwykonawców, w tym rozliczanie budżetu przepracowanych godzin

  • sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziana specjalność: budownictwo instalacyjne, instalacje użytkowe i przemysłowe, instalacje technologiczne

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem montażowym min. 3 lata z zakresu instalacji przemysłowych

  • wiedza z zakresu procesów płynów (produkcje szarżowe, obróbka cieplna i mechaniczna, magazynowanie i dystrybucja płynów) - warunek konieczny

  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, oprogramowania MC Office, AutoCad

  • umiejętność zarządzania zespołem, zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych - warunek konieczny

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w ciekawych projektach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • bogaty pakiet socjalny

  • samochód służbowy

Dane firmowe

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.