← Wstecz | Drukuj

Banimex / Oferta z dnia: 25/08/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót drogowych
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie i organizacja placu budowy,

  • koordynacja prac sił własnych i podwykonawczych,

  • prowadzenie dokumentacji budowy technicznej w tym dokumentacji finansowej powykonawczej i odbiorowej,

  • nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania,

  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,

  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z projektem oraz przepisami Prawa budowlanego i BHP,

  • optymalizacja technologiczno-materiałowa robót na etapie realizacji inwestycji,

  • współpraca z inwestorem, podwykonawcą, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników.

Oferujemy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,

  • uprawnienia budowlane – drogowe, wykonawcze bez ograniczeń,

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót drogowych,

  • umiejętność kierowania zespołem,

  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań,

  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania.

OFERUJEMY:

  • Rynkowe wynagrodzenie.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych (karta multisport).

Dane firmowe

Banimex