← Wstecz | Drukuj

Banimex / Oferta z dnia: 26/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier / Majster Robót Drogowych
Miejsce pracy: DąBrowa Tarnowska / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Będzin

Wymagania

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie realizacji z zakresu budownictwa drogowego

  • Zarządzanie projektem w zgodzie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem,

  • Terminowa realizacja robót,

  • Koordynacja realizacji kontraktu,

  • Odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z wymaganą przez zamawiającego jakością i zapisami w kontrakcie.

  • Ścisła współpraca z Zarządem Spółki, Zamawiającym, Nadzorem, projektantami i podwykonawcami;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane

  • uprawnienia budowlane – drogowe

  • doświadczenie w realizacji projektów drogowych

  • umiejętność kierowania zespołem,

  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań,

  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,

  • sprawna obsługa komputera oraz znajomość programów: Excel, Word obowiązkowa;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,

  • udział w ciekawych przedsięwzięciach

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

Dane firmowe

Banimex