← Wstecz | Drukuj

AWBUD Spółka Akcyjna / Oferta z dnia: 14/08/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: PołUdniowa Polska / Centralna Polska / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Samodzielne zarządzanie realizacją kontraktu i odpowiedzialność za jego prawidłowy przebieg,

  • Terminową realizację oraz rozliczenie i wynik finansowy prowadzonej inwestycji,

  • Opracowanie i realizację budżetu na poziomie kontraktu,

  • Nadzór bezpośredni nad realizacją, kontrolę zgodności realizacji z umowami z Zamawiającym i Podwykonawcami, przyjętym harmonogramem, planem BIOZ, PZJ i przepisami BHP,

  • Kontrolę prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń,

  • Kontrolę finansową realizacji kontraktu,

  • Dotrzymanie harmonogramu prac, terminową i jakościową realizację kontraktu,

  • Negocjowanie i zawieranie umów z podwykonawcami,

  • Pozyskanie nowych kontraktów poprzez przygotowanie wycen.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne o specjalności budowlanej lub instalacyjnej,

  • Doświadczenie: min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym na budowie,

  • Uprawnienia budowlane lub instalacyjne,

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów z nim związanych,

  • Znajomość procedur realizacji kontraktów FIDIC,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca negocjacje z zagranicznym inwestorem,

  • Bardzo dobra znajomość programów: MS Office, MS Project, AutoCad, ZUZIA, Norma PRO,

  • Wysokorozwinięte zdolności analityczne,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Innowacyjność i inicjatywa podczas wykonywania zadań,

  • Zdolności negocjacyjne,

  • Umiejętność motywowania podległego zespołu.

Oferujemy

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji nowoczesnych projektów budowlanych.

Dane firmowe

AWBUD Spółka Akcyjna