← Wstecz | Drukuj

AVANCE Personalservice GmbH / Oferta z dnia: 02/03/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk (k/m)
Miejsce pracy: / Niemcy

Wymagania

Poszukujemy pracownika do branży ELEKTRYCZNEJ w gałęzi budowy nowych szpitali na obszarze Bremen i Berlina. Możliwość stałego zatrudnienia.

Zadania:

Praca przy dużym kontrakcie na budowę nowego Szpitala w Bremen.

Montaż instalacji elektrycznych, urządzeń przemysłowych i szaf sterowniczych, urządzeń kierowniczych i urządzeń zaopatrujących w energię elektryczną, montaż instalacji telekomunikacyjnej i oświetleniowej, jak i wykonywanie innych czynności w zakresie instalacji elektrycznych w nowym budownictwie.

Wymagania do wykonywania zleconych zadań

Gotowość do pracy zmianowej. Wykształcenie w kierunku elektrycznym, odpowiednie uprawnienia do wykonywania pracy, także prawo jazdy.

Wymagana znajomość j. niemieckiego na poziomie „mówię i rozumiem”.

Oferujemy:

Oprócz powyższych propozycji, istnieje również możliwość zdobycia innej ciekawej pracy odpowiadającej twoim kwalifikacjom za odpowiednie wynagrodzenie. Oferujemy również dodatki do wynagrodzenia t.j. dodatek urlopowy i świąteczny.

Dane firmowe

AVANCE Personalservice GmbH