Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

ATERIMA / Oferta z dnia: 17/09/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rurociągów i stacji paliwowych (Pracownik budowlany)
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • montaż zbiorników i rurociągów paliwowych

  • montaż systemów elektronicznych na stacji paliw

  • montaż osprzętu (zawory, elektronika itp.)

Wymagania

  • nie masz przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej,

  • jesteś osobą dyspozycyjną do pracy w pełnym wymiarze godzin,

  • wyjazdy poza miejsce Twojego zamieszkania, nie stanowią dla Ciebie problemu

  • posiadasz prawo jazdy kat. B ( warunek konieczny)

  • posiadasz doświadczenie w spawaniu metodą TIG, MIG, elektrodą

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie na poziomie 3000 zł netto/miesięcznie + atrakcyjne premie

  • bezpłatne zakwaterowanie, pełne ubranie robocze

  • bezpłatny dojazd do miejsca pracy

  • posiłek regeneracyjny oraz napoje w ciągu dnimożliwości rozwoju oraz liczne szkolenia

Dane firmowe

ATERIMA

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl