← Wstecz | Drukuj

ATERIMA / Oferta z dnia: 26/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter podłóg
Miejsce pracy: Francja, Okolice Rennes / / Francja

Opis stanowiska

  • wykonywanie wylewek betonowych oraz szlifowanie podłóg

  • montaż płyt podłogowych PCV oraz wykładzin

Wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w zawodzie

  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz

  • mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego

  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce

  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta

  • umowę o pracę tymczasową na 2 miesiące z możliwością przedłużenia

  • 13,30 EUR brutto / godz. (35 godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)

  • gwarantowane nadgodziny płatne wg przepisów francuskich

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Dane firmowe

ATERIMA