Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

Asgard sp. z o. o. sp. k. / Oferta z dnia: 30/06/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Budowlany z doświadczeniem
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika z dużym doświadczeniem budowlanym z możliwie jak największym spektrum umiejętności oraz wiedzy. Praca jest głównie na obiektach czynnych szpitali bądź innych budynkach z sektora służby zdrowia.

Wymagania

Na wyżej wymienione stanowisko od kandydata wymagamy: bogatej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu prac budowlanych, punktualności, umiejętności pracy w zespole, niekaralności, utrzymanie porządku na placu budowy, bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o powierzone narzędzia pracy, wysoka higiena oraz kultura osobista

Oferujemy

Kandydatowi oferujemy stanowisko pracy oparte o umowę o pracę na pełny etat zaś wynagrodzenie będzie uzależnione od umiejętności aplikanta na dane stanowisko.

Dane firmowe

Asgard sp. z o. o. sp. k.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl