← Wstecz | Drukuj

ARPI Staffing Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 01/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Property Manager
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Aktywne zarządzanie nieruchomością

  • Sporządzanie  bieżących raportów oraz analiz na potrzeby właściciela nieruchomości

  • Przygotowanie budżetów OpEX, CaPex

  • Analiza kosztów, dekretowanie faktur

  • Kontrola i analiza przychodów nieruchomości

  • Zarządzanie spływem należności, gwarancjami, ubezpieczeniami

  • Bieżący kontakt z najemcami i właścicielem nieruchomości

  • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości – rozwiązywanie problemów, szybkie reagowanie

  • Współpraca z kontrahentami i dostawcami usług, serwisami, organizacja przetargów

  • Dbałość i weryfikowanie dokumentacji formalno–prawnej oraz technicznej

  • Monitorowanie umów serwisowych oraz kosztów wykonania prac konserwacyjnych i serwisowych

  • Koordynacja i monitorowanie prac technicznych prowadzonych na nieruchomości

Wymagania

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne)

  • Doświadczenie w obszarze branży technicznej, w zarządzaniu nieruchomościami

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

  • Wiedza techniczna z zakresu branży budowlanej i technicznej

  • Znajomość przepisów prawa z zakresu zarządzania nieruchomościami i budownictwa

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Motywacja do pracy, koncentracja, energiczność

  • Umiejętność pracy pod presją

  • Zdolność do szybkiej adaptacji w nowym środowisku

  • Dobre zdolności analityczne

  • Spostrzegawczość, doskonała umiejętność organizacji pracy

  • Umiejętności negocjacyjne i zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko z szerokimi możliwościami rozwoju

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu – zależnie od preferencji Kandydata

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Kandydata

  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i współpracy w dynamicznym, zgranym zespole specjalistów

Dane firmowe

ARPI Staffing Sp. z o. o.