← Wstecz | Drukuj

ARINEA Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/11/2019

Stanowisko: Inżynier - Kierownik budowy w zakresie instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie ofert

  • Tworzenie i nadzór nad harmonogramem budowy

  • Nadzorowanie prac montażowych

  • Rozliczanie prac montażowych

  • Rozliczanie budżetów budowy

  • Nadzór i rozliczanie zamówień materiałów oraz towarów

  • Współpraca z konstruktorami, prowadzącymi budowę, produkcją i działem zakupów

  • Organizacja i bezpośredni nadzór nad pracą podległych zespołów, w szczególności w zakresie: jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót

  • Dobór firm podwykonawczych

  • Koordynowanie i nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców oraz raportowanie postępu ich prac

  • Kontrola terminowości, jakości oraz budżetu wykonywanych prac

  • Koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu oraz dokumentacją

  • Koordynacja pracy podwykonawcy i zarządzanie grupą instalatorów

  • Nadzory nad montażem i uruchomieniem urządzeń

  • Udział w odbiorach inspektorskich

  • Prowadzenie dokumentacji powykonawczej

  • Wykonywanie prac instalacyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacja elektrycznych SN, NN oraz niskoprądowych w budynkach oraz halach wielkopowierzchniowych

  • Systematyczność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakietu Office (Word, Excel)

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Solidność i zaangażowanie w pracy

  • Umiejętność kierowania i nadzorowania zespołu pracowników

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu SSWiN, LAN, CCTV, DSO, SAP, KD (kontroli dostępu)

  • Mile widziane Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (mile widziane również do projektowania bez ograniczeń)

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność

  • Realizację wielu wyzwań

  • Realizacja nowych wyzwań w zakresie instalacji elektrycznej

  • Nienormowany, zadaniowy czas pracy

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Samochód służbowy

Dane firmowe

ARINEA Sp. z o.o.