ARCOS FM PL SALLER Sp. z o.o. Sp. K. / Oferta z dnia: 09/11/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowlany (k/m)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania

Twoje zadania:

  • Sporządzanie przedmiaru robót

  • Przygotowywanie i kontrola kosztorysów oraz zarządzanie projektami (nadzór nad terminami, kosztami i jakościa)

  • Negocjowanie umów oraz zlecanie realizacji

  • Organizacja dokumentacji technicznej, tworzenie koncepcji

  • Nadzór nad planem wykonawczym budowy przy ścisłej współpracy z zespołem projektowym

  • Praca w biurze, wizyty na budowie raz lub dwa razy w tygodniu, cotygodniowe posiedzenie działu

  • Uzgodnienia z najemcami i urzędami

  • Kontrola faktur

  • Sporządzanie sprawozdań dotyczących zrealizowanych inwestycji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończone studia wyższe w zakresie budownictwa lub równorzędne

  • 2 lata doświadczenia jako kierownik budowy/ projektu

  • Dobra znajomość z zakresu konstrukcji budowlanych i przebudowy istniejących obiektów

  • Dobra znajomość j. niemieckiego i j. polskiego w mowie i w piśmie

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Zdolności negocjacyjne i asertywność

  • Zaangażowanie

  • Dobra znajmomość MS Office, w szczególności Excel i Outlook

  • Gotowość do odbywania kilkudniowych wyjazdów służbowych (na budowy i na spotkania w centrali w Niemczech)

  • Prawo jazdy

Oferujemy

Co oferujemy:

  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech

  • karta Multisport

  • pakiet medyczny

  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej

  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy

  • imprezy firmowe

Dane firmowe

ARCOS FM PL SALLER Sp. z o.o. Sp. K.