← Wstecz | Drukuj

Arcos FM PL / Oferta z dnia: 17/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator techniczny / Manager obiektu (k/m)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Techniczna kontrola nieruchomości komercyjnych w Polsce (Standalones, parki i centra handlowe)

  • Kontrola instalacji technicznych

  • Organizacja/ kontrola bieżącego technicznego utrzymania obiektu i dokumentacji

  • Zbieranie ofert, przygotowywanie materiałów do przetargu na przebudowę naszych nieruchomości komercyjnych

  • Budowanie długofalowych kontaktów z kontrahentami

  • Współpraca z naszymi najemcami

  • Raportowanie dot. zużycia energii do centrali firmy

  • Kontrola i zwalnianie faktur

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończone wyższe studia techniczne w zakresie Facility Management / Property Management, budownictwa lub równorzędne

  • Mile widziane 2-letnie doświadczenie zawodowe

  • Doświadczenie w zarządzaniu energią i w kontaktach z klientami

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zorientowanie na sukces

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Excela

Oferujemy

Oferujemy:

  • Gruntowne wdrożenie do pracy oraz szkolenia w centrali firmy w Niemczech

  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej w międzynarodowym przedsiębiorstwie

  • Stałe wyzwania zawodowe

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Pakiet medyczny i karta Multisport po okresie próbnym

  • Nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy

Dane firmowe

Arcos FM PL