← Wstecz | Drukuj

Arcos FM PL / Oferta z dnia: 10/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik techniczny / Manager obiektu (k/m)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Zapewnienie bieżącego technicznego utrzymania nieruchomości komencyjnych

  • Przygotowywanie przetargów i zbieranie ofert

  • Organizacja kontroli technicznych

  • Kontrola technicznego wyposażenia obiektu

  • Raportowanie do centrali w Niemczech

  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacji nieruchomośći

  • Tworzenie długofalowych kontaktów z usługodawcami i partnerami handlowymi

  • Kontakt z naszymi najemcami

  • Controlling okresów gwarancyjnych i odbiorów

  • Przebudowa naszych nieruchomości komercyjnych

  • Kontrola faktur i ich zatwierdzanie

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończone techniczne studia wyższe (w zakresie elektrycznym, mechanicznych, inzynieria środowoska itp.) lub technikum

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, zespołem oraz kontaktach z klientami

  • Doświadczenie w bieżącym utrzymywaniu nieruchomości

  • Wskazana znajomość aktualnych przepisów (prawo budowlane, wytyczne, instrukcji obsługi)

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Techniczne zrozumienie funkcjonowania urządzeń

  • gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Excela

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zorientowanie na sukces

Oferujemy

Oferujemy:

  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech

  • karta Multisport

  • pakiet medyczny

  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej

  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy

  • imprezy firmowe

Dane firmowe

Arcos FM PL