Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 25/07/2017

Stanowisko: Dyrektor ds Zarządzania Projektami Inwestycyjnymi (j. niemiecki)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • wyjaśnianie kwestii z zakresu prawa budowlanego, kierowanie postępowaniami przetargowymi,

  • sporządzanie i udzielanie zleceń oraz zawieranie umów z kontrahentami zewnętrznymi,

  • dbanie o realizację nowych projektów budowlanych, w tym za modernizację i przebudowę istniejących już obiektów, zgodnie z wewnętrznymi regulacjami oraz wymogami prawnymi,

  • realizowanie planów dotyczących harmonogramu, kosztów i jakości inwestycji oraz sporządzanie rozliczeń końcowych,

  • nadzór nad płynnym przebiegiem procesu budowlanego oraz kierowanie podległym personelem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: architektura, budownictwo lub pokrewne kierunki techniczne),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość prawa oraz specyfiki rynku budowlanego i nieruchomości,

  • praktyczna umiejętność analizowania i sporządzania umów,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowośćdo odbywania podróży służbowych,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zorientowanie na cel,

  • znajomość języka niemieckiego na dobrym poziomie.

Oferujemy

  • odpowiedzialne i ciekawe wyzwania,

  • rozwój poprzez różnorodność zadań,

  • zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu,

  • dynamikę pracy w zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny, samochód służbowy wysokiej klasy,

  • nowoczesne i przyjazne miejsce pracy.

Dane firmowe

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.