← Wstecz | Drukuj

AP UNIAPOL DEVELOPMENT / Oferta z dnia: 13/04/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: / Francja

Opis stanowiska

  • Montowanie okablowania i tras kablowych,

  • Montowanie przewodów,

  • Montowanie oprawy oświetleniowej,

  • Kwalifikacje zawodowe na 3 poziomie - pracujący na drugiej pozycji wykonują prace na podstawie określonej instrukcji i pod kontrolą stanu końcowego,

  • Samodzielne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,

  • Wsparcie dydaktyczne i dzielenie sią zdobytym doświadczeniem z zakresu wykonywanych prac elektrycznych.

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku elektryka,

  • Wymagane uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka,

  • Mile widziana znajomość j. francuskiego,

  • Mile wdziane prawo jazdy kat. B,

  • Zdolność do pracy na wysokości pow. 3 metrów.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,

  • Umowę o pracę,

  • Kontakt z opiekunem w kraju,

  • Zakwaterowanie.

Dane firmowe

AP UNIAPOL DEVELOPMENT