← Wstecz | Drukuj

Serwis Personalny / Oferta z dnia: 07/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca klienta / Kosztorysant
Miejsce pracy: Sopot / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z potencjalnymi klientami

  • profesjonalna obsługa dotychczasowych klientów, w tym projektowanie, wycena projektu, zbieranie danych technicznych koniecznych do realizacji projektu

  • prace administracje, prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku jako kosztorysant, projektant lub na stanowiskach handlowych w branżach technicznych

  • doświadczenie w pracy biurowej, z dokumentacją

  • swobodność w prowadzeniu rozmów telefonicznych

  • otwartość na klienta i umiejętność utrzymania z nim kontaktu

  • mile widziane osoba z wykształceniem technicznym

  • kreatywność w działaniu

  • umiejętność pracy pod presją czasu; „zimna krew”

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie i chęci do pracy

  • chęć podjęcia długofalowej współpracy

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, kompletnie wyposażone stanowisko pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w zgranym i ambitnym zespole

  • pracę, która nie pozwala na nudę

  • pracę w dobrze skomunikowanym biurze

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i umiejętności sprzedażowych

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Dane firmowe

Serwis Personalny