← Wstecz | Drukuj

Aluship Technology Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz TIG 141, MAG 135, 136, 138
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Natychmiastowe zatrudnienie (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) na minimum 3-4 tygodnie.
Bardzo wysokie wynagrodzenie.

Wymagania:

  • Min. 2 –letnie doświadczenie w spawaniu aluminium (udokumentowane)

  • Certyfikat TIG 141, MAG 135, 136, 138

  • Gotowość do pracy w zespole

  • Precyzja, dokładność

  • Gotowość do uczestnictwa w testach spawalniczych

  • Spawanie: czarne, nierdzewne, mieszane

Wymagania

Obowiązki:

  • Spawanie stali

Oferujemy

Oferujemy:

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo

  • Natychmiastowe zatrudnienie (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) na minimum 3-4 tygodnie

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę na hali produkcyjnej

  • Udział w międzynarodowych projektach

Dane firmowe

Aluship Technology Sp. z o.o.