ALSTAL Konstrukcje Spółka z o.o. Spółka Komandytowa / Oferta z dnia: 27/11/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Ogólnobudowlany
Miejsce pracy: WrocłAw I Okolice / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej należeć będą:

  • wykończeniowe prace budowlane,

  • naprawy gwarancyjne w budynkach mieszkalnych (np. poprawki malarskie, tynkarskie, glazurnicze, zabudowy G/K etc.).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w wykonywaniu prac budowlanych / wykończeniowych,

  • praktycznych umiejętności malarskich, tynkarskich, glazurniczych, ogólnobudowlanych,

  • dokładności i zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • samodzielności i chęci do pracy,

  • sprawności fizycznej,

  • dyspozycyjności do prac wyjazdowych.

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • dojazd na miejsce budowy,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dane firmowe

ALSTAL Konstrukcje Spółka z o.o. Spółka Komandytowa