Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 14/05/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. Przetargów Kolejowych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku pracy:

  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentacji przetargowej na roboty budowlane,

  • Kalkulacje finansowe i analizy ryzyka pod kątem realizacji projektu,

  • Weryfikacja i analiza kosztorysów,

  • Współpraca z innymi działami przy pozyskiwaniu i realizacji kontraktów,

  • Sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych,

  • Udział w tworzeniu ofert,

  • Tworzenie przedmiarów na podstawie dokumentacji przetargowej,

  • Udział w wizjach lokalnych placu budowy w zależności od potrzeb (przed, w trakcie i po wykonaniu robot),

  • Poszukiwanie potencjalnych podwykonawców i dostawców materiałów. Monitoring rynku.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Bogata wiedza branżowa i bardzo dobra znajomość rynku,

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży kolejowej i pokrewnej (ostateczny poziom stanowiska będzie zależał od umiejętności i stażu pracy kandydata),

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Znajomość zagadnień ustawy Prawo Zamówień Publicznych, rozumienie przepisów branżowych i zapisów umów,

  • Dobra znajomość programów Excel i AutoCAD,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętności interpersonalne, otwartość na wyzwania i chęć uczestnictwa w projektach branżowych z innych obszarów.

Mile widziane:

  • Znajomość programu NORMA i procedur kontraktowych FIDIC,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka hiszpańskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pracę w biurze w Warszawie z systemem hybrydowym: (praca z biura i z domu),

  • Pakiet świadczeń dodatkowych.

Dane firmowe

ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl