← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 24/11/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk Budowlany
Miejsce pracy: Okolice Mannheim / / Niemcy

Opis stanowiska

  • Podłączanie instalacji elektrycznych w budynkach

  • Przegląd, konserwacja i naprawa instalacji

  • Znajomość rysunku technicznego, schematów i symboli

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne - elektryczne

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1 (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym

  • Wynagrodzenie 11,00 Euro brutto/h plus ewentualne nadgodziny

  • Dieta 24 Euro netto za każdy dzień przepracowany

  • Zatrudnienie na pełny etat

  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

  • Płatny urlop

  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja