← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 30/05/2013

O firmie

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Stanowisko: Cieśli konstrukcyjnych do pracy w Norwegii - 8 stanowisk od zaraz!
Nr ref.: Cieśla konstrukcyjny
Miejsce pracy: Bergen / zagranica / Norwegia
Branża: Nieruchomości

Opis stanowiska

Dla Norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cieśla konstrukcyjny / Carpenter NORWEGIA

Miejsce pracy : Bergen

Ilość wolnych stanowisk : 8

Rozpoczęcie pracy : od zaraz

Obowiązki: budowa domów, szkół, mieszkań w szkielecie drewnianym oraz prace wykończeniowe.

Wymagania

Dobra znajomość j. angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe min. 5 lat w budowie domów w szkielecie drewnianym i prac wykończeniowych
Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim

Oferujemy

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus nadgodziny,
Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Płatny urlop,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Forma kontaktu

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
norwegia@koncepcja.eu

Koniecznie z adnotacją w temacie maila: CIEŚLA Norwegia

  Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja
Podwale 62/01
50-010 Wrocław
Email: oferta@koncepcja.eu