Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Oferta z dnia: 30/08/2013

O firmie

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Stanowisko: Kierowca kat. C+E – praca na budowach (kierowca wywrotki)
Nr ref.: 09/KW/013
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w branży budowlanej poszukujemy 2 osób na stanowisko:

Kierowca kat. C+E – praca na budowach
(kierowca wywrotki)

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
- przewożenie oraz kiprowanie piasku i żwiru

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy, pracującego na budowach
- prawo jazdy kat. C+E
- aktualne badania lekarskie

Oferujemy

- umowę o pracę,
- darmowe zakwaterowanie
- niemieckie ubezpieczenie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane i spełniające w/w warunki prosimy o przesyłanie CV na adres: office@findstaff.pl z dopiskiem „Kierowca wywrotki”

Szamarzewskiego
60 514 Poznań
Email: office@findstaff.pl