← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/07/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Senior Project Manager (Fit-Out)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie procesem przygotowania i realizacji projektu budowlanego w zakresie wykończenia wnętrz,

  • Nadzorowanie procesu realizacji na poszczególnych etapach na podstawie dokumentacji projektowej,

  • Prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekt,

  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac,

  • Przygotowywanie kosztorysów i rozliczenie finansowe prowadzonych inwestycji,

  • Prowadzenie inspekcji budowlanych nieruchomości należących do portfela firmy,

  • Przygotowywanie opinii na temat aspektów technicznych działek i budynków,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • Raportowanie o postępie robót,

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w realizacji projektów budowlanych w zakresie wykończenia wnętrz biurowych - fit-out lub refurbishment,

  • Bardzo dobra dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2),

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowlane, architektowniczne lub sanitarne),

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Dobrej organizacji pracy,

  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o pozycji lidera na rynku, w międzynarodowym środowisku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny,

  • Narzędzia niezbędne do pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.