← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/04/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: Norwegia, RóżNe Lokalizacje / / Norwegia

Opis stanowiska

Hydraulik

Miejsce pracy: Norwegia, różne lokalizacje

Opis zadań:

  • Montaż instalacji sanitarnych w budownictwie mieszkalnym i użyteczności publicznej

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2-3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe jako hydraulik

  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Znajomość języka angielskiego lub gotowość nauki na kursie w Polsce

  • Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

  • Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

  • Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, minimum 181 NOK/godz. (często wyższe - w zależności od projektu)

  • Darmowy przelot do Norwegii (na wybranych projektach)

  • Zwrot kosztów dojazdów do i z pracy (na wybranych projektach)

  • Długoterminowe zlecenia

  • Pomoc przy zakwaterowaniu

  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

  • Możliwość skorzystania z feriepenger - 12%

  • Możliwość kształcenia języka i awansu

Wymagane dokumenty:

  • CV

  • Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe

  • Referencje pisemne lub dane osób, które mogą udzielić referencji

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim wraz z podaniem numeru referencyjnego H/N/03.17 poprzez opcję Aplikuj do Adecco Poland Warszawa - praca za granicą.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.