← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland. Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 13/03/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:

Dekarz

Nr ref.: D/Nor/01.16
Miejsce pracy: rejon płd-wschodni, Norwegia

Zakres obowiązków:
- praca przy dachach krytych papą i materiałami ICOPAL, wykonywanie obróbek blacharskich, umiejętność obsługi palnika acetylenowo-tlenowego, praca w oparciu o rysunek techniczny.
Rozpoczęcie pracy: maj/czerwiec 2016.

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu rekrutacyjnym. Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego. Konsultanci Adecco pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
- Legalne zatrudnienie na okres 6 miesięcy zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
- Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy – 176 NOK brutto/h
Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.
- Możliwość długoterminowej współpracy
- Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
- Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
- Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
- W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci itp.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Wymagania

- Potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe jako dekarz: 3-5 lat
- Dobra znajomość różnych technik pracy
- Dobra znajomość rysunku technicznego

- Umiejętność obsługi palnika acetylenowo-tlenowego
- Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego (warunek konieczny)
- Prawo jazdy kat B., mile widziany własny samochód

- Dyspozycyjność do udziału w kursie BHP/ HMS i gotowość do wyjazdu. Zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie kursu HMS zapewnia Adecco. Zakwaterowanie jest organizowane w nowo wyremontowanym ośrodku wypoczynkowym w Rabce.

Dane firmowe

Adecco Poland. Sp. z o. o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/dekarz/norwegia/12528072