← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o / Oferta z dnia: 25/10/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla konstrukcyjny
Miejsce pracy: Oslo / / Norwegia

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Cieśla konstrukcyjny od zaraz! Norwegia

Nr. ref. C.K.T/Nor/10.16

Miejsce pracy: Norwegia

Wymagania

Wymagania:

Minimum 2- letnie udokumentowane doświadczenie w budowie domów drewnianych – szkieletowych, montażu konstrukcji zewnętrznych, ścian
Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
Atrakcyjne wynagrodzenie, minimum 181,5 NOK/h (często wyższe – w zależności od projektu)
Darmowy przelot do Norwegii (na wybranych projektach)
Zwrot kosztów dojazdów do i z pracy (na wybranych projektach)
Długoterminowe zlecenia
Pomoc przy zakwaterowaniu
Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
Możliwość kształcenia języka i awansu

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o