Abm Zgorzelec I sp. z o.o. sp. k. / Oferta z dnia: 24/06/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Brukarz / Pomocnik brukarza
Miejsce pracy: ZawidóW, Ul. Grunwaldzka / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Brukarz - osoba posiadająca umiejętność układania krawężników, obrzeży, palisad granitowanych / betonowych, umiejętność układania kostki brukowej betonowej/granitowej. Umiejętność podstawowego czytania rysunku technicznego wraz z wyniesieniem / pomiarem w terenie. Przygotowaniem podłoża wraz z podbudowami / podsypkami.

Dla osób bez doświadczenia na stanowisku Brukarza  proponujemy pracę na stanowisku pomocnika brukarza.

Pomocnik brukarza - osoba pracująca z brukarzem.

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność układania krawężników, obrzeży, palisad granitowanych / betonowych, umiejętność układania kostki brukowej betonowej / granitowej.

  • Umiejętność podstawowego czytania rysunku technicznego wraz z wyniesieniem / pomiarem w terenie.

  • Przygotowaniem podłoża wraz z podbudowami / podsypkami.

  • Doświadczenie, samoorganizacja pracy, zaangażowanie, rozwiązywanie prostych problemów na budowie.

Oferujemy

Oferujemy:

  • 20-35 zł / netto - w zależności od posiadanego doświadczenia.

Dane firmowe

Abm Zgorzelec I sp. z o.o. sp. k.