← Wstecz | Drukuj

ABC Work Sp. z o.o, Sp. k / Oferta z dnia: 26/04/2018

O firmie

Dlaczego ABC Work:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy już 5 lat na rynku
- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Oferowana praca

Stanowisko: MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH - NIEMCY od zaraz
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

ABC Work - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Odwiedź naszą stronę www.abcwork.eu. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Zakres obowiązków:

- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe mile widziane
- Doświadczenie na stanowisku
- Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Oferujemy

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
- Niemiecką umowę o pracę
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Forma kontaktu

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Zapraszamy na Naszą stronę www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

ABC Work Sp. z o.o, Sp. k
Terebelska, 67a
21-500 Biała Podlaska
Email: info@abcwork.eu