← Wstecz | Drukuj

ABB Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 16/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Manager Kontraktu / Facility Specialist
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Ciągły kontakt z fabrykami i biurami ABB w Polsce, w celu zapewnienia jak najwyższego poziom obsługi;

  • Sprawdzanie jakości świadczonych usług przez dostawcę, między innymi obsługi technicznej, czy usługi utrzymania czystości;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi na terenie obiektów ABB w Polsce;

  • Kontrola nad budżetem oraz sporządzanie miesięcznych raportów;

  • Analiza kosztów ponoszonych przez ABB w celu ich obniżenia.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie;

  • 2- letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym;

  • Mile widziana licencja zarządcy nieruchomości;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Umiejętności negocjacyjne i mediacyjne.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Dane firmowe

ABB Sp. z o.o.