Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

AB INDUSTRY S.A. / Oferta z dnia: 20/02/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Instalacji Technologicznych
Miejsce pracy: PułAwy / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

  • Projektowanie nowych procesów technologicznych;

  • Doskonalenie istniejących procesów technologicznych;

  • Dobór odpowiednich urządzeń technologicznych do aplikacji;

  • Wykonywanie schematów technologiczno – pomiarowych P&ID;

  • Przygotowywanie części opisowej i rysunkowej dokumentacji projektowej;

  • Wykonywanie rzutów i aksonometrii instalacji rurowych;

  • Dobór i specyfikacja urządzeń, armatury i wyposażenia technologicznego;

  • Przygotowywanie listy materiałowej;

  • Określenie zapotrzebowania na czynniki energetyczne i inne media;

  • Terminowość i jakość realizowanych projektów.

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm;

  • Samodzielność i motywacja do pracy;

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy;

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Inżynieria chemiczna i procesowa, Technologie mechaniczne, Inżyniera produkcji itp.;

  • Znajomość środowiska Office;

  • Umiejętność projektowania w programach CADowskich lub podobne;

  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dyspozycyjność;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w projektowaniu, obliczaniu parametrów rurociągów i bilansów cieplnych;

  • Umiejętność wykorzystania oprogramowania Autopipe, Cadmatic, Solid Works/Inventor.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego;

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

Dane firmowe

AB INDUSTRY S.A.