Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

AB INDUSTRY S.A. / Oferta z dnia: 23/02/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: WłOcłAwek / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami oraz obowiązującym prawem,

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem,

  • Zlecanie robót podwykonawcom,

  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,

  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie,

  • Współpraca z kontrahentami,

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników,

  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo),

  • Uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń
    w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika
    robót lub kierownika budowy,

  • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami,
    inżynierem kontraktu i inwestorem,

  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego,
    prawa pracy i przepisów BHP,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowe atuty:

  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

Dane firmowe

AB INDUSTRY S.A.