Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

AB INDUSTRY S.A. / Oferta z dnia: 20/02/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent / Asystentka architekta
Miejsce pracy: Macierzysz, Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Współpraca przy opracowywaniu koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych budynków i obiektów przemysłowych;

  • Rozwiązywanie problemów technicznych wynikłych w trakcie projektowania;

  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań budowlanych;

  • Prowadzenie uzgodnień z innymi branżami;

  • Terminowość i jakość realizowanych projektów.

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm;

  • Absolwent kierunków technicznych I stopnia (preferowane architektura i urbanistyka);

  • Doświadczenie w zakresie opracowywania dokumentacji projektowej obiektów kubaturowych;

  • Umiejętność wykonywania rysunków budowlanych w środowisku AutoCAD;

  • Znajomość programów pakietu MS Office;

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy;

  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań;

  • Umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość oprogramowania BIM.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego;

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

Dane firmowe

AB INDUSTRY S.A.